1993 yılında temelleri atılan Gökşin İnşaat, 2003 yılına kadar Bursa ve çevresinde baraj, gölet ve sulama kanalı inşaatları başta olmak üzere birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. 2004 yılından bugüne kadar ülkemizdeki çevre sorunlarının önemli bir parçası haline gelen kentsel katı atıkların toplanması, taşınması, geri kazanılması ve depolanması süreçlerini bir bütün olarak ele almış tüm teknoloji ve iş gücünü bu alana çevirmiştir. Bütün projeler başarı ile sonuçlandırılmıştır ve bu alanda ülkemizin sayılı firmalarından biri olmuştur.

2000 yılının Mart ayından itibaren BETEK A.Ş’ nin (Filli Boya) Güney Marmara Bölge Dağıtıcılığını üstlenen firmamız, güçlü bir azim ve yüksek motivasyon ile daha ilk yılında Türkiye 5.liğini yakalamış, takip eden dört yılda da Türkiye 4.lüğünü elde etmiştir. 2005 yılında yeni yapılanmasıyla birlikte Bursa-Yalova-Eskişehir-Bilecik illerinin ve ilçelerinin distribütörlüğünü almış olup Betek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Dağıtım sektöründe ilk ve tek olarak entegre kalite yönetim sistemlerine sahip olan firmamız (ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 Çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı güvenliği yönetim sistemi) faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yüksek servis kalitesiyle de öne çıkan firmamız, sürekli gelişen ve değişen bir yapı içerisinde yenilikçi çözümler ile fark yaratarak; müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri için farklı bir bakış açısı yaratan bir kuruluş olmak ve toplum bilincine, doğaya, çevreye ve insan sağlığına katkıda bulunma misyonuna ve müşteri odaklı çalışma ilkesini temel alarak; gelişme ve değişime hızla uyum sağlayan nitelikli insan kaynağı ve teknolojilere gereken önemi vererek çalıştığımız tüm sektörde lider bir firma olma vizyonuna sahiptir.

Teknolojiyi kullanarak büyüme hedeflerine ulaşmayı kendine amaç edinmiş Gökşin inşaat, filli boya satış ve stok yönetiminde depo ve saha satış otomasyon sistemlerini verimli bir şekilde başarı ile kullanmaktadır.